SON DAKİKA

YAŞAMI PAYLAŞMAK 21.01.2019

VİDEO, YAŞAMI PAYLAŞMAK

ANA HABER 20.01.2019

ANA HABER, VİDEO

ANA HABER 19.01.2019

ANA HABER, VİDEO

ŞAİRİN NOT DEFTERİ 18.01.2019

ŞAİRİN NOT DEFTERİ, VİDEO

Çocuk konseriyle stres attılar

Bu haber 21 Ocak 2018 - 15:55 'de eklendi


İzmit’te yarıyıl tatiline giren 3-12 yaş arası öğrenciler, Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları tarafından Yahya Kaptan Mahallesi Arasta Park AVM’de düzenlenen karne konserinde stres attı. Melda Koman’ın şarkılarıyla eğlendirdiği konseri Bilgi Köprüsü Kurucusu Ali Korkmaz da izledi.
İKİ SAAT SÜRDÜ
İzmit Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları, 3-12 yaş öğrenciler için Arasta Park AVM’de önceki gün mini bir konser düzenledi. Melda Koman’ın çocuk şarkıları seslendirdiği, zaman zaman öğrencilerin de mikrofon alarak eşlik ettiği interaktif konsere yoğun katılım oldu. Çocuklar alışveriş merkezi içinde 2 saat boyunca şarkılarla stres attı. Konseri izleyenler arasında Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz, Kurucu Temsilcisi Sadiye Büyükada, Genel Koordinatör Beyhan Gürsoy, Montessori Anaokulu Müdürü Evrim Sarıkaya, Kids Anaokulu Müdürü Fikret Kaya ile Kreş Müdürü Sibel Yalçınöz de takip etti.
ATÖLYELER AÇIK OLACAK
Bilgi Köprüsü Kurucusu Ali Korkmaz, yaryıl tatiline giren bütün öğrencileri tebrik ederken, “Büyük bir heyecanla başladığımız 2017-2018 eğitim-öğretim yılında çok güzel ve huzurlu bir ilk yarıyı tamamladık. Şimdi çocuklarımızın dinlenme ve eğlenme zamanı. Öğrencilerimizin tatilde mümkün olduğunca fazla aileleriyle birlikte güzel vakit geçirmelerini diliyorum” dedi. İzmit Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları, yarıyıl tatili boyunca aile katılım atölyelerini de açık tutacağını duyurdu. Veliler, hergün açık olacak bu atölyelerde çocuklarıyla birlikte faaliyet gerçekleştirip, bu değerli zamanı en iyi şekilde değerlendirebilecek.