SON DAKİKA

GÜNE MERHABA 19.03. 2019

GÜNE MERHABA, VİDEO

ANA HABER 18.03.2019

ANA HABER, VİDEO

MİKROFONLARIMIZ İSMETPAŞA’DA 18.03.2019

MİKROFONLARIMIZ İSMETPAŞA'DA, VİDEO

YAŞAMI PAYLAŞMAK 17.03.2019

VİDEO, YAŞAMI PAYLAŞMAK

‘Doğuş’a çok kırılmıştım’

Bu haber 17 Nisan 2018 - 10:31 'de eklendi

Bahar Gelir’in müzik direktörlüğünü Selami Şahin’in yaptığı ‘İlla da’ isimli albümünde söz ve müziği Doğuş’a ait olan ‘Aşkzade’ şarkısına Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde klip çekildi.

‘Aşkzade’ klibi için ‘Arka Sokaklar’, ‘Eşkiya Dünya’ya ya Hükümdar Olmaz’ gibi birçok dizinin çekildiği Işıklar Film Platoları’nda büyük bir mahalle kuruldu. Klipte Bahar Gelir’e Cumali Ceber filmiyle dikkati çeken sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez eşlik etti.

Bahar Gelir, klibin hikayesiyle ilgili şunları söyledi:”Halil’i sosyal medyadan takip ediyorum. Çok başarılı buluyorum. Filminde oynamak istediğim için kendisine instamgram’dan  mesaj attım. Filmde oynamak kısmet olmadı ama klipte bir araya geldik. Çok uyumlu bir enerjimiz var. Gülmekten çekim saatlerimiz uzadığını söyleyebilirim. Eski Yeşilçam filmleri tadında bir klip çektik.  Şarkının sözleri sosyal medyada çok konuşuluyor, sözlerle oynanıp şakalar yapılıyor çok mutlu oluyorum. ‘Ben Aşkzedeyim’ şimdiden trend oldu. Bu Doğuş’un başarısı. Tebrik ediyorum. Doğuş albümün çıkış aşamasında beni hiç desteklememişti diye çok kırılmıştım, aramız limoniydi. Bu vesileyle de barışmış olduk. Bu yüzden çok mutluyum.”