SON DAKİKA

SAĞLIK OLSUN 21.01.2019

SAĞLIK OLSUN, VİDEO

3.DEVRE 21.01.2019

3. DEVRE, VİDEO

ANA HABER 21.01.2019

ANA HABER, VİDEO

YAŞAMI PAYLAŞMAK 21.01.2019

VİDEO, YAŞAMI PAYLAŞMAK

İzmitli öğrencilerin bisikletleri Başkan Doğan’dan

Bu haber 11 Nisan 2018 - 12:28 'de eklendi

İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan, 703 öğrenciye daha yeni bisikletlerini hediye etti.

Mehmet Ali Kağıtçı Spor Tesisleri’nde düzenlenen törenle Nuh Çimento Ortaokulu, Ford Otosan Ortaokulu, Özel Atafen Ortaokulu, Şehit Öğretmen Erkan Aydın Ortaokulu ve İnkılap Ortaokulu’ndan 703 öğrenciye daha bisikletleri teslim edildi. Bisiklet dağıtım törenine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Osman Hasanoğlu, AK Parti İzmit İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Karaca ve yönetim kurulu üyeleri, İzmit Belediyesi meclis üyeleri, muhtarlar, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı.

Öğrencilerin büyük bir sevinç yaşadıkları bisiklet dağıtım töreninde konuşan Başkan Doğan, “7 yıldır bisiklet dağıtıyoruz. Sadece bu sene 12 bin 500 öğrenciye bisiklet veriyoruz. Şimdiye kadar dağıttığımız bisiklet sayısı ise 70 bini buldu. Hedefimiz İzmit’te bisikletin girmediği tek bir ev bırakmamaktır. Bisikletleri sadece öğrenciler kulansın istemiyor, anneler, babalar, dedeler, nineler de bisiklet kullansınlar. Bisiklet sağlık demektir, mutluluk demektir. Bisiklet dağıtırken özel, devlet okulu ayrımı yapmıyoruz” dedi.

Belediye olarak toplumsal birlikteliğe ayrı bir önem verdiklerini belirten Doğan, “Biz, hep birlikte İzmit’iz, hep birlikte Türkiye’yiz. Biz sizi seviyoruz. Herkesin belediye başkanıyım. Okullarımız dünden daha iyi. Şehirlerimiz daha iyi, camilerimiz daha iyi, parklarımız daha iyi, Hastanelerimiz daha iyi. Ülkemiz daha da iyi olacak yeter ki, bu birlik ve beraberliği bozmayalım. Biz, sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi korusun. Başta Liderimiz Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, hükümetimize bu imkanları bize sundukları için teşekkür ediyoruz. Bunları tek başımıza yapmıyoruz, ilham kaynağımız liderimizdir. İçte dışta, ülkemizle uğraşıyorlar. Bizler birlik beraberlik içinde oldukça kimse amacına ulaşamayacak” dedi.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, konuşmaların ardından çocuklara bisikletlerini teslim etti.