SON DAKİKA

ANA HABER 13.08.2018

ANA HABER, VİDEO

ZUHAL’LE PİLATES 52. BÖLÜM

VİDEO, ZUHAL'LE PİLATES

ANA HABER 12.08.2018

ANA HABER, VİDEO

ANA HABER 11.08.2018

ANA HABER, VİDEO

Kartepeli öğretmenler bisikletleri ile buluştu

Bu haber 17 Mayıs 2018 - 10:46 'de eklendi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in başlattığı 5’nci sınıf öğrencilerine okul ve karne hediyesi olarak hazırlanan bisikletlerin dağıtımı kapsamında Kartepeli bin 700 öğretmene de bisiklet dağıtıldı.
Kartepe Belediyesi, geleneksel hale gelen bisiklet dağıtım törenlerine devam ediliyor. Bu yıl 5. Sınıf öğrencilerine dağıtılacak olan 3 bin 500 bisiklete ek olarak bin 700 öğretmene de bisiklet verildi. Acısu Şehit Abdullah Tayyip Olçok Stadı’nda Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde yapılan törene Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, Kartepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir, belediye meclis üyeleri ve davetliler katıldı.

Törende konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Çocukluğumuzun hayalleri olan spor tesisleri çocuklarımızın hizmetine sunulmaktadır. Tarih, kültürel, spor, turizm alanında gereken bütün yatırımlar yapılmaktadır. Hemşehrilerimizin gönlüne giden yolları yapmaya devam ediyoruz. Projelerimizle Uluslararası övgüler almaktayız. Çocuklarımızın eğitimine büyük katkı veren öğretmenlerimize çam sakızı çoban armağanı hediyelerimizi veriyoruz” dedi.

“Milli eğitim camiasında çocuklara ve öğretmenlere bisikletleri verdik” ifadelerine yer veren Başkan Üzülmez, “Milli eğitim camiasında ayrıca çalışan memurlarımız da var. Onlarında talepleri de varmış 40 memurumuza bisikletlerini veriyoruz. Kartepemiz birlik ve beraberlik içerisinde vatanını, bayrağını seven bir ilçemizdir. Bunu en iyi şekilde sergilemektedir. Farklılıklarımız zenginliğimizdir” diye konuştu.

Tören, konuşmaların ardından öğretmenlere bisikletlerinin protokol üyeleri tarafından dağıtılması ile son buldu.