SON DAKİKA

ANA HABER 19.04.2019

ANA HABER, VİDEO

GÜNDEM ÖZEL 19.04.2019

GÜNDEM ÖZEL, VİDEO

ANA HABER 18.04.2019

ANA HABER, VİDEO

CUMANIN BEREKETİ 18.04.2019

CUMANIN BEREKETİ, VİDEO

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy yeni eğitim sezonu için mesaj yayımladı

Bu haber 14 Eylül 2018 - 17:48 'de eklendi

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, yeni Eğitim öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.. Vali aksoy, mesajında velileri de unutmadı…

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI dolayısıyla bir mesaj yayınladı…
İşte Vali Aksoy’un o mesajı….
Bir eğitim öğretim yılına daha başlamanın sevinç, umut ve heyecanı içindeyiz. 2018-2019 eğitim öğretim yılının ülkemize, ilimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir ders yılı diliyorum.
17 Eylül Pazartesi günü 384.412 öğrencimiz ve 23.942 öğretmenimiz  yeni bir şevk ve heyecanla ilk ders zili ile eğitim  öğretime başlayacak ve 14 Haziran Cuma günü çalacak son zile kadar  yoğun ve yorucu  bir sürecin içerisine girecekler.
Sevgili Öğrenciler,
 Sizler, ülkemizin yarınlarısınız. Ailesine, vatanına, milletine hayırlı birer insan olarak yetişmeniz için kendine güvenen, sorumluluklarının bilincinde, insanları seven, kendine olduğu gibi diğer insanlara da saygı duyan, inançlı, erdemli, ahlaklı, millî ve manevi değerlerine sahip çıkan, kavrama kabiliyeti yüksek, çalışkan, dürüst, adil bireyler olmanız şarttır. Vatanımızın daha da kalkınması ve güçlenmesi sizler sayesinde olacaktır.Yeni eğitim-öğretim yılında sizlere başarılar diliyor, gözlerinizden öpüyorum.
Değerli Eğitim Yöneticileri ve Öğretmenler,
Hiç kuşkusuz ki eğitim öğretim sürecinin en önemli yapı taşı sizlersiniz. Hepimizin gözbebeği olan sevgili çocuklarımızın, yarınlarımızın güvencesi olan gençlerimizin daha nitelikli bireyler olarak hayata hazırlanmalarında size büyük görev düşmektedir. . Bu bağlamda vatanına, milletine ve insanlığa faydalı, bilinçli bir nesil yetiştirmek için gösterdiğiniz fedakârlık, şüphesiz ki kutsaldır.
Kıymetli Veliler,
Eğitim öğretim sürecinin değerli unsurlarından biri de sizlersiniz. Öğrencilerimizin okul aracılığıyla kazandığı davranışların pekişmesinde ve onların sosyal yaşamlarına yansımasında siz değerli velilerin katkıları büyük önem taşımaktadır. Zira eğitim öğretimde amaçlanan kazanımlar, sizlerin okul yönetimleri ve öğretmenlerimizle kurduğunuz iletişim sayesinde gerçekleşebilmektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere eğitim camiamıza, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.