SON DAKİKA

HAYAT EVE SIĞAR- ÇOCUKLAR İÇİN SPOR 10.BÖLÜM

EVDE SPOR -HAYAT EV SIĞAR, VİDEO

Ana Haber 22.05.2020

ANA HABER, VİDEO

7 Artı 21.05.2020

7 ARTI, VİDEO

Küçük çocuk ihtiyaçlarını karşılayan ekiplere resim çizerek teşekkür etti

Bu haber 06 Nisan 2020 - 15:48 'de eklendi

Körfez’de rahatsızlıkları dolayısıyla evden çıkamayan ailenin küçük kızları Açelya, ihtiyaçlarını karşılayan Körfez Belediyesi ekiplerine resim çizerek teşekkür etti.

Körfez Belediyesi, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlıkları dolayısıyla dışarı çıkamayan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak evlerine teslim ediyor. Vatandaşlar için büyük önem taşıyan uygulamada, yaşanan bir olay zabıta ekiplerini duygulandırdı. İlçede yaşayan ve rahatsızlıkları nedeni ile dışarı çıkamayan bir aile, belediyenin çağrı merkezini arayarak, marketten alınması gereken ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. Kısa süre sonra ailenin evine giden ekipler, alınacaklar listesini ve ücretini aldı. Ekipler daha sonra alışverişi yaparak aldıkları ürünleri aileye teslim etti.

Ailenin ihtiyaçlarını gideren Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sürprizle de karşılaştı. Ailenin küçük çocukları Açelya, malzemelerin teslim edilmesi sonrasında zabıta ekiplerine kendi elleriyle yaptığı resmi gönderdi. “Teşekkür ederiz Körfez Belediyesi” yazılı resmi gören ekipler ise duygusal anlar yaşadı.