SON DAKİKA

GÜNE MERHABA 21.02.2019

GÜNE MERHABA, VİDEO

BAKIŞ AÇISI 20.02.2019

BAKIŞ AÇISI, VİDEO

ANA HABER 20.02.2019

ANA HABER, VİDEO

YAŞAMI PAYLAŞMAK 20.02.2019

VİDEO, YAŞAMI PAYLAŞMAK

Özdilek Kocaeli AVM’de 20.yıl coşkusu

Bu haber 10 Ekim 2018 - 15:55 'de eklendi

Kocaeli’nin gözde alışveriş ve yaşam merkezi Özdilek Kocaeli AVM, 20. açılış yıldönümünü birbirinde eğlenceli etkinliklerle ve kampanyalarla kutluyor. Mucize; Uğur Böceği ve Karakedi ile miniklerin eğlenceli anlar yaşamasını sağlayan Özdilek Kocaeli AVM, fotoğraf çekim etkinliğiyle de herkesin anısında yer alıyor.

Bu yıl açılışının 20. yılını kutlayan Özdilek Kocaeli AVM, yaptığı çeşitli kampanyalar ve etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz bir gün hediye etmeye hazırlanıyor.
13-14 Ekim tarihlerinde fotoğraf çekim etkinliğiyle start alacak açılış, 14 Ekim Pazar günü açılışa özel hazırlanan 1000 kişilik pasta kesimiyle devam edecek. Tüm ziyaretçilerin katılımı ile kesilecek pastanın ardından çocukların heyecanla izlediği Mucize; Uğur Böceği ve Kara Kedi çizgi filminin sevilen karakterleri unutulmaz bir güne imza atacak. Minik dostları ile buluşacak olan Uğur Böceği ve Kara Kedi karakterleri, çocuklarla birlikte oyunlar oynayıp, şarkılar söyleyecek. Pasta kesimi ve sürpriz kampanyalarla renklenecek olan açılışta, isteyen herkes Uğur Böceği ve Kara Kedi karakterleri fotoğraf çektirerek bugünü ölümsüz kılma şansı yakalayacak. 21 Ekime kadar devam edecek ve ücresiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinliğe tüm çocuklar davetlidir.
Özdilek Kocaeli AVM, tüm Kocaelileri 20.yıl coşkusunu yaşamaya davet ediyor.