SON DAKİKA

ANA HABER 04.10.2019

ANA HABER, VİDEO

ŞAİRİN NOT DEFTERİ 04.10.2019

ŞAİRİN NOT DEFTERİ, VİDEO

GÜNDEM ÖZEL 04.10.2019

GÜNDEM ÖZEL, VİDEO

ANA HABER 03.10.2019

ANA HABER, VİDEO

Özdilek ve Özdilekteyim.com’dan Kışa Damgasını Vuracak Kampanya!

Bu haber 11 Şubat 2019 - 16:09 'de eklendi

Kadın, erkek ve çocuk giyimin en sevilen markalarını tek çatı altında buluşturan Özdilek, ses getirecek tüm tekstil ve ayakkabı ürünlerinde geçerli olacak büyük kış kampanyasına başladı. Özdilek departman mağazalarında ve Özdilekteyim.com’da geçerli olacak kampanya, 08 – 10 Şubat tarihleri arasında tüm erkek, kadın, çocuk giyim ürünleri ve ayakkabılarda “3 al 2 öde” fırsatı sunuyor.

Tüm giyim alışverişlerini tek adreste tamamlamak isteyenlerin ortak noktası olan Özdilek, 7’den 70’e, her tarza uygun ürünler sunmaya devam ediyor. Özdilek departman mağazalarında geçerli olacak kampanya, kış alışverişini henüz tamamlamayanlar için en kaliteli alternatifleri bir araya getiriyor. Tekstil markalarının birbirinden şık ürünlerinin tümünde geçerli 3 al 2 öde fırsatı Özdilek departman mağazaları ve Özdilekteyim.com’da.

Özdilek, kaliteli ve şık ürünler almak isteyen herkesi, büyük kış kampanyasından yararlanmaları için Özdilek departman mağazalarına ve çevrim içi alışveriş imkanı sunan Özdilekteyim.com’a davet ediyor.