SON DAKİKA

YAŞAMI PAYLAŞMAK 20.03.2019

VİDEO, YAŞAMI PAYLAŞMAK

GÜNE MERHABA 20.03.2019

GÜNE MERHABA, VİDEO

ANA HABER 19.03.2019

ANA HABER, VİDEO

Vali Aksoy; Uyuşturucu ile mücadele 590 kişi tutuklandı

Bu haber 17 Temmuz 2018 - 17:20 'de eklendi

Çalışma Hayatında Bağımlıkla Mücadele Sempozyumu’nda konuşan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy; uyuituruyla mücadele kapsamında Bin 115 operasyon gerçekleştirildi dedi…

Çalışma Hayatında Bağımlıkla Mücadele Sempozyumu’nun ikincisi Kocaeli Ticaret Odası’nın Burhan Kasım Meclis Salonu’nda gerçekleşti.
 Programa Vali Hüseyin Aksoy, İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümlü, İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, KOTO Başkanı Necmi Bulut,  Meclis Başkanı Akın Doğan, Kocaeli Bağımlılıkla Mücadele ve Rehabilitasyon Derneği Başkanı Mehmet Ali Karadaşlı, Toplum Ruh Sağlığı Derneği Başkan Uzm. Dr. Gazi Alataş ve çok sayıda isim katıldı.
KOTO Başkanı Necmi Bulut ise konuşmasında  “Bizler KOTO olarak STK ile birlikte hareket ederek madde bağımlılığı sorununu çözmek istiyoruz. ifadelerini kullandı.
Vali Aksoy konuşmasında Kocaeli’de bin 115 uyuşturucu operasyonu yapıldı diyerek, Toplamda Bin 115 operasyon gerçekleştirildi ve 2 bin 990 kişi uyuşturucudan yakalandı ifadelerine yer verdi…