SON DAKİKA

ZUHAL’LE PİLATES 91. BÖLÜM

VİDEO, ZUHAL'LE PİLATES

ANA HABER 16.06.2019

ANA HABER, VİDEO

ANA HABER 15.06.2019

ANA HABER, VİDEO

ANA HABER 14.06.2019

ANA HABER, VİDEO

Vali Aksoy; Vatan uğruna göğsünü siper etmiş gazilerimize minnettarız

Bu haber 18 Eylül 2018 - 16:20 'de eklendi

Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Vatan uğruna göğsünü siper etmiş gazilerimize minnettarız dedi…

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı…
İşte Vali Aksoy’un o mesajı

Vatan topraklarını canından aziz bilip, bağımsızlığının korunması, ülkesinin her köşesinde huzur ve güvenliğinin sağlanması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan bir milletin evlatları olarak, Gaziler Günü’nde büyük bir kıvanç yaşıyor, şehit ve gazi ailelerinin gururuna ortak oluyor, kederlerini yürekten paylaşıyoruz.
Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın bizler için vatana dönüşmesini, Bayrağımızın vatanımızın üzerinde özgürce dalgalanmasını şehitlerimizin ve gazilerimizin ulvi mücadelelerine ve  emsalsiz fedakarlıklarına borçluyuz.
Ülkemizin bağımsızlığı, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, milli birlik ve beraberliğimizin korunması uğruna göğsünü siper etmiş ve bunun nişanını gururla taşıyan gazilerimizin kahramanlıkları hafızalarımızdan silinmeyecek ve hiçbir zaman unutulmayacaklardır.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin de, Mustafa Kemal Atatürk’e Mareşal ve Gazi unvanını vermesi, O’nun yüce kişiliğinde şehit ve gazilerimize beslediği minnet duygularının bir anlatımı olmuştur.
Şehitlik ve gazilik, milletimiz için onurların en büyüğü, şereflerin en yücesidir.
Bu duygu ve düşüncelerle;  başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazi ve malullerimize de sevgi ve saygılarımı sunuyorum.