SON DAKİKA

Ana Haber 28.05.2020

ANA HABER, VİDEO

Ana Haber 27.05.2020

ANA HABER, VİDEO

Ana Haber 26.05.2020

ANA HABER, VİDEO

Ana Haber 25.05.2020

ANA HABER, VİDEO

Vali Aksoy’dan Eğitim Öğretim yılı değerlendirmesi

Bu haber 13 Haziran 2019 - 15:09 'de eklendi

2018-2019 Eğitim-öğretim yılsonu mesajı yayınlayan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy; veliler, öğrenciler ve öğretmenlere tavsiyelerde bulundu…

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy; 2018-2019 Eğitim-öğretim yılsonu mesajı yayınladı….

İşte Vali Aksoy’un o mesajı…

17 Eylül Pazartesi günü 395.435 öğrencimiz ve 25.321 öğretmenimiz ile başlayan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 14 Haziran Cuma günü sona erecek ve sevgili öğrencilerimiz ile öğretmenlerimiz uzun bir tatil dönemine girecekler…

Tüm öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, sağlık ve huzur içerisinde bir tatil süreci geçirmelerini diliyorum.

Kıymetli Eğitim Yöneticileri ve Öğretmenler;

Ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacak yeni nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı ve azminizi yürekten destekliyorum. Geleceğimizi inşa etme yolunda, eğitim adına yaktığınız meşaleyi sonsuza dek taşıyacağınıza inanıyorum.

Sizlere inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum.

Saygıdeğer veliler;

Çocuklarınızın okul başarılarında en az öğretmenler kadar sizlerin de önemli bir görevi bulunmaktadır. Bugün öğrencilerimize verilen karneler aynı zamanda anne ve babaların da çocuklarıyla ne kadar ilgilendiklerinin göstergesidir.

Çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz güzel zamanlar, onlara göstereceğiniz ilgi, alaka ve sevginiz onların hayat karşısında duruşlarını belirleyerek, başarılarını artıracaktır.

Sevgili öğrenciler;

Geleceğimizin umudu ve ülkemizin istikbali olan sizler, yoğun ve yorucu bir yılın ardından çalışmalarınızı tamamlayarak karnelerinizi aldınız, yaz tatiline girdiniz. İnanıyorum ki tatilinizi, bol bol kitap okuyarak, aileniz ve arkadaşlarınızla nitelikli vakit geçirerek, eksiklerinizi tamamlayarak, sosyal ve kültürel faaliyetlerle ile kendinizi geliştirerek ve başarılarınızı daha da artırmak için değerlendireceksiniz.

Hepinizi azminiz, gayretleriniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyorum.