Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç’tan aşk açıklaması « TV41

SON DAKİKA

Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç’tan aşk açıklaması

Bu haber 08 Ocak 2018 - 10:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç yaşında kariyer basamaklarını tırmanan şarkıcı Aleyna Tilki’nin adı, oyuncu Mustafa Mert Koç’la yeni bir aşka yelken açtığı haberleriyle gündeme geldi iki isim de iddiaları yalanladı.

Sözcü’nün haberine göre, Aleyna Tilki’nin adı Emrah Karaduman ile anılıyordu. Ancak uzun süredir Los Angeles’ta olan Aleyna Tilki çok başka bir isimle görüntülendi. O isimse genç oyuncu Mustafa Mert Koç…

OBJEKTİFLERE YAKALANDILARAmerika’da görüntülenen Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç’un samimiyeti takipçilerini heyecanlandırdı. İkiliyi birbirine çok yakıştıran takipçilerinden ‘Yılın aşk bombasını Aleyna ile Mert patlattı’ yorumları geldi. İngilizcesini ilerletmek için Amerika’ya giden Aleyna’nın, Hayat Bazen Tatlıdır dizisinden ve Kolpaçino filminden tanıdığımız 24 yaşındaki Koç’la yakınlaşması dikkatlerden kaçmadı.

Her iki ismin de eğitim için gittikleri ABD’de sürpriz yakınlaşması “Dersi unuttular aşka daldılar” şeklinde yorumların yapılmasına neden oldu. İkilinin sosyal medyada paylaşılan fotoğrafına Koç’un halasının yaptığı yorum da dikkat çekici: “Yakışır yakışıklı oğluma!” Aleyna Tilki ile Kaliforniya’da böyle görüntülenen Mustafa Mert Koç’un adı daha önce oyuncular Elif Doğan ve Seray Kaya ile anılmıştı.

ALEYNA VE MUSTAFA’DAN AÇIKLAMASosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ikili haklarında çıkan aşk dedikodularını da yine sosyal medya üzerinden yalanladı. Aşk haberlerinin çıkmasının ardından kısa süre sonra hesaplarından birer yalanlama metni yayınlayan isimler şunları yazdı: