Başkan Baran: “Körfez vatandaşların yönetimde söz sahibi olduğu bir ilçe” « TV41

SON DAKİKA

Başkan Baran: “Körfez vatandaşların yönetimde söz sahibi olduğu bir ilçe”

Bu haber 16 Ocak 2018 - 14:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Mimar Sinan Mahallesi’nde, esnaf ve vatandaşla bir araya geldi.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, vatandaşların istek ve beklentileri doğrultusunda hizmet üretmek için sık sık mahalle ziyaretleri yapıyor. Başkan İsmail Baran son olarak Mimar Sinan Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşla bir araya geldi. Mahallelilerin taleplerini dinleyerek sohbet eden Başkan İsmail Baran, ilçe sakinlerinin yönetimde söz sahibi olması noktasında bu tür ziyaretleri önemsediklerini ifade etti.

Başkan Baran, yerel yönetim anlayışlarının temelinde belediye ve vatandaş arasındaki mesafeyi olabildiğince kısaltmak olduğuna vurgu yaparak, “İnsan odaklı projeleri hayata geçirerek, ’insanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla çalışmalarımıza yön veriyoruz. Şehrimizi modern, sağlıklı ve yaşanabilir bir şekilde gelecek nesillere el birliği ile taşıyacağız” dedi.

Gezi sırasında Başkan Baran, vatandaşların talep ve önerilerini de tek tek not aldı, birim müdürlerine de konularla ilgili talimatlarını verdi. Başkan İsmail Baran’ı sokakta gören vatandaş ve esnaf, ziyaretler dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi.