Başkan Baran, oda başkanları ile bir araya geLDİ « TV41

SON DAKİKA

Başkan Baran, oda başkanları ile bir araya geLDİ

Bu haber 05 Mart 2018 - 12:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi ile Muhasebeciler Odası Körfez Temsilciliği yöneticilerini ağırlayan Başkan Baran, “Türkiye’nin bekası ve ilçemizin geleceği için birlik beraberliğimiz çok önemli” dedi.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ilçede bulunan STK, oda ve dernek temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi ile Muhasebeciler Odası Körfez Temsilciliği yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Baran, birlik mesajı verdi. İlk olarak, Başkan Baran, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ziyarette Oda Başkanı Yahya Öztürk, Başkan İsmail Baran’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Kongre sürecimizi tamamladıktan sonra kendileri bize ziyarette bulundu, bizlere başarılar diledi. Biz de bugün kendisine iade-i ziyarette bulunduk” dedi.

Başkan Baran daha sonra Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Körfez Temsilcisi Orhan Bozkurt ve yönetimini ağırladı. Muhasebeciler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Başkan İsmail Baran, “Sizleri burada ağırlamak bizler için de önemli. Yaptığınız iş gerçekten çok önemli. Gününüz kutlu olsun” diye konuştu.

Devletin milleti, esnaf ve sanatkarı için var olduğunu belirterek, “Bizler de bu bilinçle hareket ediyoruz. Körfez’de yakaladığımız birlik ve beraberlik sadece ilçemizin geleceği için değil, Türkiye’nin bekası için de önemli. Bizler odalarımızı, STK’ları önemsiyor, ziyaretler yaparak onların görüş ve önerilerini dinliyoruz” şeklinde konuştu.