Başkan Baran, Otoban Üstü Camii’ni inceledi « TV41

SON DAKİKA

Bir kentin su ihtiyacını karşılıyordu, artık ormanın içinde kaldı

FOTO GALERİ, KÜLTÜR SANAT, VİDEO, YEREL HABERLER

Başkan Baran, Otoban Üstü Camii’ni inceledi

Bu haber 20 Şubat 2018 - 13:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Körfez belediyesi tarafından yapılan Otoban Üstü Camii’nin inşaat alanında inceleme yapa Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “İbadethanelerimiz için de her türlü imkanı sunuyoruz” dedi.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Belediyesi tarafından Hacı Osman Mahallesi’nde yapımına başlanılan Otoban Üstü Camii inşaatında incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz’ın da yer aldığı incelemede Başkan İsmail Baran, bölgedeki bir eksiğin daha giderileceğini belirtti. İbadethanelerin huzur veren, birlik ve beraberliğin tesis edildiği yerler olduğunu belirten Başkan İsmail Baran, “Burada sevgi var, saygı var. Okullarımıza nasıl yardım ediyor, mahallelerimizi güzelleştirme adına çalışmalar yapıyorsak, ibadethanelerimiz için de her türlü imkanı sunuyoruz. İhtiyaçlarını karşılamaya da devam edeceğiz” dedi.

Öte yandan Kuzey Mahallesi’nde bulunan Yeşil Camii yanında yapılan şadırvan ve taziye evinde incelemelerde bulunan Başkan İsmail Baran, yetkililerden proje hakkında bilgiler aldı.