Başkan Doğan, Karabaş mahallesini gezdi « TV41

SON DAKİKA

Başkan Doğan, Karabaş mahallesini gezdi

Bu haber 09 Şubat 2018 - 13:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan düzenli olarak sürdürdüğü mahalle inceleme gezilerine Karabaş mahallesinde devam etti.
Düzenli olarak mahalle gezileri yapan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan son olarak Karabaş mahallesini ziyaret etti. Doğan’a ziyarette Belediye Başkanvekili İbrahim Bulut, meclis üyesi Güzin Taştekin, Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, AK Parti Karabaş Mahalle Temsilcisi Bülent Doğan ve mahalle muhtarı Nebiye Malçok eşlik etti. Doğan ziyarette esnaf ve vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Ziyarette yaptığı konuşmada mahalledeki park sorununa değinen Başkan Doğan, “Kaldırımlar yayalar için olmasına rağmen ne yazık ki, bazı sürücüler bu alanlara araçlarını park etmektedir. Bu durumun önüne geçmek amacıyla mahallemizdeki kaldırmalarda yeni düzenlemelerimiz olacak” dedi.

Tramvay güzergahında da incelemelerde bulunan Başkan Doğan,“ İzmit Belediyemiz bir yandan Büyükşehir Belediyemiz bir yandan tramvay yolunun etrafında çalışmalar yürütüyoruz. Hem görsel estetik için çalışıyor hem de bölgedeki esnaflarımızın kazançlarının artması için kafa yoruyoruz” şeklinde konuştu.

Doğan, incelemelerin ardından ekibiyle bir değerlendirme toplantısı yaptı.