Başkan Doğan Tavşantepe Mahallesi’ni ziyaret etti « TV41

SON DAKİKA

Bir kentin su ihtiyacını karşılıyordu, artık ormanın içinde kaldı

FOTO GALERİ, KÜLTÜR SANAT, VİDEO, YEREL HABERLER

Başkan Doğan Tavşantepe Mahallesi’ni ziyaret etti

Bu haber 10 Ocak 2018 - 15:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Haftanın iki gününü mahallerde incelemeler yaparak geçiren İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan’ın bu hafta Tavşantepe Mahallesi’ni ziyaret etti.
Sabahın erken saatlerinde aralarında Belediye Meclis üyesi Engin Uztürk, Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, mahalle muhtarı İbrahim Efe, AK Parti Mahalle Başkanı Mustafa Akdeniz, belediyenin daire müdürlerinin ve teknik ekibinin de yer olduğu grupla birlikte mahalleye giden Başkan Doğan, esnafları tek tek ziyaret etti. Sokakta ki vatandaşları dinleyen Belediye Başkanı Doğan, evlerin kapılarını çalarak istek ve şikayetlerini de sordu.

İzmit Belediyesi tarafından mahallede tamamlanan ve yapımı devam eden çalışmaları da inceleyen Başkan Doğan, “Mahallemizin fiziksel koşullarının iyileştirilmesi ve sosyal imkanlarının gelişmesi için elimizden gelini yapıyoruz. Mahallemizde parke, merdiven korkuluk yapımına devam ediyoruz. Mahallemize İzmit’in en büyük mahalle konağını açtık. Emekli evimiz ve okullarımıza yaptığımız salonlar ve iyileştirmeler mahallemizin hizmetinde. Tavşantepe Mahallesi’nin fiziki yapısından ötürü belediyeye ait park yapılacak alan olmamasına rağmen tüm şartları zorlayarak çok sayıda parkımızı mahallemize kazandırdık. Her şey vatandaşlar ve güzel İzmit’imiz için” dedi.