Başkan Karabacak’tan pazar ziyareti « TV41

SON DAKİKA

Başkan Karabacak’tan pazar ziyareti

Bu haber 03 Ocak 2018 - 11:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, beraberindeki meclis üyeleri ve birim müdürleriyle birlikte Osmangazi Mahallesi’nde kurulan Salı pazarını ziyaret etti.
Başkan Karabacak, vatandaşlarla pazar esnafıyla ilgili sorun ve şikayetleri olup olmadığı konusunda görüş alışverişinde bulunurken, belediye ekiplerinin pazarın kuruluşundan sonuna kadar denetimlerini sürdürdüğünü ifade etti. Herhangi bir sorunla karşılaşan vatandaşın görevli ekiplere sıkıntılarını bildirmelerini istedi. Başkan Karabacak, amaçlarının halkın rahat ve sağlıklı bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamak olduğunu belirtirken, vatandaşın ve esnafın alışverişlerini karşılıklı saygı ve hoşgörü içerisinde gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.

Daha önce kurulduğu alanda çeşitli sorunlara sebep olan pazarın yeni yerinde hem vatandaştan hem de esnaftan olumlu tepkiler aldığına dikkat çeken Başkan Karabacak, projesi hazır olan Darıca Cami Mahallesi’ndeki modern kapalı Pazar yerinin yakında yapımına başlayacaklarını ve şehrin değişik noktalarına bu tarz pazar yerlerinin yapılacağını müjdeledi.