Başkan Karaosmanoğlu Körfez’i gezdi « TV41

SON DAKİKA

Başkan Karaosmanoğlu Körfez’i gezdi

Bu haber 03 Şubat 2018 - 19:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ilçede esnaf ziyaretlerinde bulundu, vatandaşlarla sohbet etti.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Umre ziyaretinden dönen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret etti. Başkanlar İbrahim Karaosmanoğlu ve İsmail Baran, Cuma namazı için gittikleri Yeni Yalı Merkez Camii’nde namaz sonrası vatandaşlarla bir araya geldi. Daha sonra çevrede bulunan esnafları ziyaret ettiler. Başkanlar Karaosmanoğlu ve Baran’a, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt de eşlik etti.

Başkanlar daha sonra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Çamlıtepe Mahallesi’nde hayata geçirilen yüzme havuzunda incelemelerde bulundu. Havuzda eğitim gören ‘geleceğin yüzücüleri’ ile sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, spora yapılan yatırımın ülke geleceği için de önemine vurgu yaptı. Başkan Karaosmanoğlu, havuz dışında spor salonu, hamam ve saunanın da yer aldığı tesis hakkında bilgi aldı.