Güzelleşen Körfez’de ekonomide canlanıyor « TV41

SON DAKİKA

Güzelleşen Körfez’de ekonomide canlanıyor

Bu haber 11 Ocak 2018 - 11:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Körfez’de hizmete açılan özel bir çuval üretim tesisinin açılışında konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Açılan her işletme, Körfez’deki ekonomik canlanmayı arttıracaktır” dediKörfez’de bir işletme daha faaliyete başladı.
Körfez’de hizmete açılan özel bir çuval üretim tesisinin açılışında konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Açılan her işletme, Körfez’deki ekonomik canlanmayı arttıracaktır” dedi

Körfez’de bir işletme daha faaliyete başladı. Erzurum Oltu Federasyon Dernek Başkanı Murat Güzel’in sahibi olduğu çuval üretim tesisinin açılışına, AK Parti Milletvekili Cemil Yaman, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Ticaret Odası Başkanı Sibel Moralı, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve çok sayıda davetli katıldı.

Kurdele kesimi ve yapılan duaların sonrasında konuşma yapan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Açılan tesisin Körfez’e hayırlı olmasını diliyorum. Açılan her işletme ilçemize ayrı bir değer katacaktır. Körfez sürekli gelişen ve geliştikçe de güzelleşen bir ilçe. Bu tür yatırımlar da Körfez’i ekonomik olarak daha da canlandıracaktır” ifadelerini kullandı.

Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ve Milletvekili Cemil Yaman da kısa birer konuşma yaparak, işletmenin hayırlı olması temennisinde bulundu. Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesilirken, işletme sahibi Murat Güzel, protokol üyelerine yapılan işlemler hakkında bilgiler aktardı.