Kadın antrenörler, Başkan Köşker’i ziyaret etti « TV41

SON DAKİKA

Bir kentin su ihtiyacını karşılıyordu, artık ormanın içinde kaldı

FOTO GALERİ, KÜLTÜR SANAT, VİDEO, YEREL HABERLER

Kadın antrenörler, Başkan Köşker’i ziyaret etti

Bu haber 21 Şubat 2018 - 12:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü ve Evden Okula Haydi Anneler Spora Proje Koordinatörü Nagehan Malkoç, beraberindeki kadın antrenörlerle birlikte Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü ve Evden Okula Haydi Anneler Spora Proje Koordinatörü Nagehan Malkoç ve beraberindeki projenin kadın antrenörleriyle birlikte Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti. Gebze Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen görüşmede Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran da hazır bulundu. Başkan Köşker’e hediye takdiminde bulunan proje koordinatörü Nagehan Malkoç, spora ve annelerin eğitimlerine verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin başlatmış olduğu Evden Okula Haydi Anneler Spora Projesi, annelerimizin, ev hanımı kardeşlerimizin sosyalleşmelerine önemli katkılar sağlıyor. Ailenin en temel taşı annedir. Onun sağlıklı olması, ailenin diğer bireylerinin de sağlıklı olmaları anlamına gelir. Bu sebeple sizlere çok iş düşüyor. Anneler sizlere emanet” dedi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.