Kocaelili öğrenciler yarıyıl tatilini Bilgievleri’nde geçiriyor « TV41

SON DAKİKA

Kocaelili öğrenciler yarıyıl tatilini Bilgievleri’nde geçiriyor

Bu haber 24 Ocak 2018 - 14:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bünyesindeki Bilgievleri’nde yarıyıl tatiline giren öğrencilerine tatil keyfi yaşatıyor.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Bilgievleri, yarıyıl tatiline giren öğrencilerine tatil keyfi yaşatıyor. Yarıyıl dolayısıyla birbirinden eğlenceli ve eğitici bir program hazırlayan Bilgievleri, öğrencilerden büyük ilgi görüyor.

Bilgievleri, öğrencilerinin 15 günlük yarıyıl tatilini eğlenerek ve öğrenerek geçirmeleri için muhteşem bir program hazırladı. Akıl ve zeka oyunlarından, el sanatları ve tasarımına, eğlenceli oyunlardan, sportif etkinliklere kadar bir çok alanda etkinliğin yer aldığı programda, Değerler Eğitimi de devam ediyor.

İzmit Gazi Akçakoca Bilgievi öğrencileri de yarıyıl tatillerini kendileri için hazırlanan etkinliklerde değerlendiriyor. Öğrenciler, eğitmenleri gözetiminde eğlenceli oyunlar oynuyor, spor etkinliklerine katılıyor ve el sanatları sınıfında el becerilerini geliştiriyor. Bu etkinliklerden en eğlencelisi ise hiç kuşkusuz birlikte yapılan puding oldu. Aşçı kıyafetlerini giyerek ocak başına geçen minikler birlikte puding pişirdi. Pişirdikleri pudingleri afiyetle yiyen öğrenciler, eğitmenlerine ikram etmeyi de unutmadı.