TFF 3.LİG 3.GRUPTA 25.HAFTA MÜSABAKALARI CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ OYNANACAK « TV41

SON DAKİKA
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

TFF 3.LİG 3.GRUPTA 25.HAFTA MÜSABAKALARI CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ OYNANACAK

Bu haber 02 Mart 2018 - 16:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

02 Mart 2018 Cuma

TFF 3.LİG 3.GRUPTA 25.HAFTA MÜSABAKALARI CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ OYNANACAK.
Müsabakaların programı ve müsabakaları yönetecek hakemler şöyle.
03 Mart 2018 Cumartesi
Arsinspor – Çorum Belediyespor Abdulkerim Saltuk Buğrahan Koca
Adliye Ankaraspor – Büyükçekmece Belediyespor Safa Yılmaz
04 Mart 2018 Pazar
Osmaniye FK – Kocaelispor Volkan Cindemir
Aydınspor 1923 – Elaziz Belediyespor Cihan Taş
Karaköprü Belediyespor – Cizrespor Ozan Bileyci
Tekirdağspor – Baysal İnşaat Düzyurtspor Feridun Daldaş
Sultanbeyli Belediyespor – Karacabey Birlikspor Doğu Yılmaz
Tarsus İdmanyurdu – Payasspor Yakup Özhan
Utaş Uşakspor – Kızılcabölükspor Levent Aktan

02 Mart 2018 Cuma

Tff 3.lig 2.grupta sezonun 25.hafta müsabakaları Cumartesi ve Pazar günü oynanacak.
Müsabakaların programı ve müsabakaları yönetecek hakemler şöyle.
03 Mart 2018 Cumartesi
1461 Trabzonspor – Pazarspor Harun Toplar
Yeşil Bursaspor – Muğlaspor Cihat Çelikdağ
Kırıkhanspor – Ergene Velimeşespor Burak Özcan
Anadolu Bağcılarspor – Yeni Orduspor Enes Kanpara
04 Mart 2018 Pazar
Gölcükspor – Erokspor Ali Kandemir
Tire 1922 spor – Darıca Gençlerbirliği Alper Oran
Van Büyükşehir Belediyespor – Anagold 24 Erzincanspor
Turgut Doman
Diyarbekirspor – Kayseri Erciyespor Mehmet Terece
Turgutluspor – Ankara Demirspor Erdoğan Özkara

02 Mart 2018 Cuma

TFF 2.lig kırmızı grupta 25.hafta müsabakaları Cumartesi ve Pazar günü oynanacak.
Müsabakaların programı ve müsabakaları yönetecek hakemler şöyle.
3 Mart 2018 Cumartesi
Kocaeli Birlikspor –Amedspor Tolga Kalaycı
Eyüpspor- Afjet Afyonspor Mustafa İlker Coşkun
Bodrum Belediye Bodrumspor – Hatay Mustafa Kürşat Filiz
Menemen Belediyespor – Keçiörengücü Hamit Basık
Etimesgut Belediyespor – Kastamonuspor 1966 Burak Taşkınsoy
4 Mart 2018 Pazar
Sivas Belediyespor – Mersin İdmanyurdu Semih Kurt
Tuzlaspor – Tokatspor Yiğit Peşin
Sarıyer – Sancaktepe Belediyespor Ferhan Kestanlıoğlu
Bucaspor – İnegölspor Sinan Dereci

PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig