bilgiler

Gayrettepe – İstanbul Havalimanı arası 30 dakika olacak

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı’nın son halkası olan Gayrettepe-Kağıthane Metro Hattı’nın açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI:

Önümüze hangi engeller çıkarsa çıksın millete hizmet sevdasından asla vazgeçmiyoruz. Türkiye yüzyılı hedefine sabırla yürüyoruz. İstanbul bugün mevcut durumundan çok daha kötüye gitmemişse bunun en büyük sebebi elimizi taşın altına koymamızdır.

Millete karşı kibirli, nobran davrananlar, siyasette kaybetmeye mahkumdur. 31 Mart akşamı inşallah bunları da hep beraber göreceğiz. Türk siyasi tarihine şöyle bir göz attığınızda bunun sayısız örneğine şahit olursunuz. Milletin yetki emaneti teslim ettiği ancak bunun hakkını veremeyen nice bakan, başbakan, belediye başkanının siyaset sahnesinin tozlu raflarında unutulduğunu görürsünüz.

Geride hayırla, şükranla yadedilecek bir miras bırakmayı arzu ediyoruz. Siyasetin inişli-çıkışlı yolculuğunda bugüne kadar pekçok zorluk, engel, haksızlık ve hukuksuzlukla karşılaştık. Vesayetin gölgesinin ülkemizin üzerine çöktüğü 1990’lar Türkiyesinde İBB başkanlığı yapmış bir kardeşiniz olarak, zorluklar karşısında yılmadık. 

31 Mart’ta sandıktan çıkacak güçlü idare ile başta İstanbul’da olmak üzere demokrasiden korkan bu kibirli zihniyet hak ettiği dersi alacaktır.

Gayrettepe – İstanbul Havalimanı arası 30 dakika olacak

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.