bilgiler

Dilovası’nda çocuklar doyasıya eğlendi

featured
DİLOVASI'NDAKİ ÖĞRENCİLER KARNE HEDİYESİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN "VOLKAN ABİ'DEN ÖĞRETİCİ ÇOCUK ŞARKILARI" ETKİNLİĞİNE AKIN EDEREK DOYASIYA EĞLENDİ. (ÇAĞRI GÖKDEMİR/KOCAELİ-İHA) Dilovası'ndaki öğrenciler, karne hediyesi olarak gerçekleştirilen "Volkan Abi'den Öğretici Çocuk Şarkıları" etkinliğine katılarak doyasıya eğlendi.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dilovası’ndaki öğrenciler, karne hediyesi olarak gerçekleştirilen “Volkan Abi’den Öğretici Çocuk Şarkıları” etkinliğine katılarak doyasıya eğlendi.
Dilovası Belediyesi tarafından çocuklara karne hediyesi olarak düzenlenen “Volkan Abi’den Öğretici Çocuk Şarkıları” etkinliğine minikler ilgi gösterdi. Dilovası Belediyesi Ercan Dalkılıç Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe yüzlerce çocuk katıldı. Volkan Yürük ve ekibi, sevimli maskotlar eşliğinde öğrencilere, Türk aile ve geleneklerine uygun, eğitici ve öğretici gösteriler sergiledi. Öğrencileri bu eğlenceli etkinlikte yalnız bırakmayan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Dilovası geleceği minik yavrularımızı çok seviyoruz. İnşallah eğitimli çocuklarımızla ilçemiz gelecekte daha da güzel olacaktır. Çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim alabilmeleri için her türlü fedakarlığı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Yeter ki öğrencilerimiz okusun” dedi.

Dilovası’nda çocuklar doyasıya eğlendi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.