Hakkımızda

bilgiler

25 Nisan 1995 yılında yayın hayatına başlayan tv41,karasal(UHF C25),Teledünya (888. Kanal) uydu yayını (Uydu Türksat 4A Frekans 12265 Mhz Polorizasyon :Dikey (V)Symbol Rate 27500 Fec 5/6 ) Digitürk (619. Kanal) ve facebook(TV 41 ‘’Kocaeli’nin Televizyonu’’) ve Android ve İOS uygulamaları ile tüm dünyaya yayın yapmaktadır.

İzleyicisi ile bütünleşen, her ailenin bir bireyi gibi evlere konuk olan ,kendini kabullendirmiş,iddialı yapısı ile her zaman ileriye yönelik çalışmaları ile değişimi yakalamayı başarmıştır.

Genel içerikli yayın yapan yerel kanal TV 41,kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir kanal olarak sektöründe Kocaeli’de ve Türkiye’de bir marka olmuştur.
45 kişilik tecrübeli ekibi ile yerel olma özelliğini çoktan ulusal yayın çıtasına taşımış olan tv41, rakiplerine daima örnek olmuştur.

İlkeli,dürüst,tarafsız haber anlayışı ile gündemin nabzını tutan,taze ve sıcak haber yayını ile benzerlerini geride bırakan tv41,adeta Kocaeli’de haberin merkezi haline gelmiştir.
Haber,magazin,aktüel,eğlence,spor,dini ve eğitici , iç yapım kendine has birbirinden farklı programları ile izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur.

Ayrıca,son yıllarda vizyona giren HD kalitesinde yerli ve yabancı filmleri,belgeselleri,çizgi filmleri ile dopdolu bir kanal olma özelliğini taşıyan tv 41,tüm yerel kanallar arası izlenme sıralamasında yıllardır ilk 5’in içinde yer almaktadır.

Yıl içerisinde yaz,kış ve ramazan olmak üzere 3 dönem farklı yayın akışı ile kendini yenileyen tv41,benzerleri arasında faklılığını daima göstermiştir.
Büyük bir aile olan tv41, başarısını aile sıcaklığına borçludur.
İleri görüşlü,vizyonu geniş bir ekip ve yönetici kadrosu ile TV 41, ailenizin kanalı olarak daima sizin sesiniz,gözünüz ve kulağınız olmaya devam edecektir.

FREKANS BİLGİLERİ
Uydu Türksat 4A
Frekans 12265 Mhz
Polorizasyon Dikey (V)
Symbol Rate 27500
Fec 5/6

TV 41
Digitürk 619. kanal
Tele Dünya 888. kanal
Uydu Türksat 4A bandında 
Karasal UHF C 25 bandında
Kocaeli Radyo Play 96.3 FM Bandında 
Tüm Smart TV’lerde
Artı Dijital Medya Platformunda
Android ve İOS Uygulamaları