bilgiler

Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi’nin inşaatı başladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gölcük Yeni Devlet Hastanesi’nin alt kısmında Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi’in inşaatı başladı.
Gölcük Yüzbaşılar’da yapılması planlanan ve bir süre önce ihale süreci tamamlanan Aile Sağlığı Merkezi’nin inşa çalışmaları başladı. İhaleyi kazanan firma, yer tesliminin yapılması sonrasında imalata başladı. İnşaat alanına giderek incelemelerde bulunan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, çalışmalar hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı. Başkan Sezer, inşasına başlanılan Aile Sağlık Merkezi’nin Yüzbaşılar Mahallesi ve ilçeye hayırlı, uğurlu olmasını diledi.
Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi, girişi Amiral Kayacan Caddesi tarafında olan ve inşaatı devam eden Gölcük Yeni Devlet Hastanesi’nin alt kısmında yer alıyor. 365 gün içinde tamamlanması planlanan Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi’nin, bodrum, zemin ve 1. kattan oluşacak ve zeminde 657,89 metrekare, toplamda 2.108 metrekare kapalı alana sahip olacak ve 9 doktorla hizmet verecek.
Gölcük Yeni Devlet Hastanesi’nin de bu sene sonunda tamamlanması planlanıyor. 256 deprem izolatörü ile depreme dayanıklı olarak inşa edilen Gölcük Devlet Hastanesi’nde, 272 yatak, 9 ameliyathane, 62 poliklinik yer alacak.

Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi’nin inşaatı başladı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.